Bony Upominkowe

Bon Upominkowy stanowi wspaniałą propozycję na prezent dla osoby najbliższej. Swoim zakresem może obejmować serię dowolnych zabiegów, wybranych przez zamawiającego z oferty naszego Gabinetu.

 

Bon Upominkowy to idealne połączenie oryginalności i funkcjonalności gwarantującej pełną satysfakcję z otrzymanego prezentu.

 

Dzięki swojej uniwersalności, nasza propozycja nadaje się idealnie na każdą okazję, niezależnie od wieku i płci obdarowywanego.

 

Bony Upominkowe Gabinetu Masażu i Urody pełnią dwie funkcje:

- Karnetu wstępu na serię wybranych masaży lub zabiegów

- Stałego Bonu Rabatowego, obejmującego wykazane w nim pozycje naszej oferty.

 

Bony wydawane są w dwóch formach: imiennej i na okaziciela. W obu przypadkach Bony posiadają formę uroczystego zaproszenia właściciela na określone w nim zabiegi.

 

Właściciel Bonu Upominkowego jest uprawniony do swobodnego wyboru terminu i godziny wykonania zabiegów poprzez odrębną rejestrację telefoniczną na specjalnie wydzielony numer telefoniczny.

 

Bon Upominkowy to również wspaniała propozycja dla osób chcących samemu skorzystać z serii proponowanych zabiegów. Dzięki stosowaniu zniżek za zamówienia serii masaży oraz przyznawaniu stałych rabatów można w prosty sposób obniżyć koszty planowanych zabiegów nie tracąc nic na ich wykonaniu.

 

W ramach Bonu Upominkowego wykonywane są również masaże i zabiegi w formie "Wizyt Domowych". Z zakresem zabiegów wykonywanych w przedstawione formie można zapoznać się w jego dziale tematycznym.

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat "Bonów Upominkowych", ich zakresu oraz sposobów ich zamawiania zapraszamy do skorzystania z kontaktu telefonicznego z naszym Gabinetem od numerami wskazanymi w dziale "Kontakt".

 
 
statystyka