Na co mogą liczyć nasi Goście?

Niezaprzeczalnie, pierwszą i najważniejszą korzyścią z korzystania z naszej oferty jest pełna satysfakcja z poziomu wykonywanych zabiegów. Doświadczenie i kwalifikacje naszych specjalistów są w tym wypadku gwarancją najwyższego poziomu świadczonych usług.

Kolejnym atutem są warunki, w jakich obsługiwani są nasi Goście. Odpowiednio dobrane, profesjonalne wyposażenie, stylowo urządzone pokoje zabiegowe tworzą unikatową atmosferę umożliwiając jednocześnie wykonywanie zabiegów w wyjątkowo komfortowych warunkach.

W związku z tym, że standardy naszej obsługi są biegunowo odległe od przyjętych w instytucjach zajmujących się standardowo ochroną zdrowia, nasi Klienci ani przez chwilę nie poczują się jak w szpitalu czy pokoju zabiegowym. Wręcz przeciwnie - atmosfera i nastrój panujący w Gabinecie umożliwia zrelaksowanie się nawet podczas masażu leczniczego.

Odrębne pokoje zabiegowe oraz system rejestracji godzinowej Klientów gwarantuje pełną anonimowość oraz intymność wykonywanych zabiegów. W naszym Gabinecie nie istnieje pojęcie kolejki - każdy z Klientów rezerwując dogodną dla siebie godzinę wizyty ma gwarancję wykonania zamówionego zabiegu bez zbędnej zwłoki, bez konieczności przebywania z innymi Klientami.

Komfort oraz zachowanie odpowiednich warunków higienicznych jest dla nas priorytetem. W związku z powyższym każdy zabieg odbywa się na jednorazowych, papierowych prześcieradłach (podkładach medycznych). Wykorzystywane preparaty posiadają wszelkie, wymagane atesty oraz pochodzą od renomowanych producentów.

Każdy Klient otrzymuje do swojej dyspozycji czysty ręcznik, szlafrok oraz jednorazowe klapki. Gabinet oferuje również nieodpłatny dostęp do środków higienicznych, niezbędnych do skorzystania z prysznica przed i po zabiegu.

Wyżej przedstawionego obrazu dopełnia możliwość "wyrównania oddechu" po podróży do naszego Gabinetu w postaci chwili relaksu z filiżanką kawy, herbaty czy napoju chłodzącego w ręku przed rozpoczęciem zamówionego zabiegu.

Powyższa lista atutów naszego Gabinetu, przekładająca się wprost na jakość świadczonych usług oraz pełnej satysfakcji naszych Gości, wyróżnia nas na tle konkurencyjnych podmiotów świadczących podobne usługi.

Jeżeli pragniesz usług wykonywanych na najwyższy poziomie, gwarancji jakości oraz higieny, jak również wyjątkowej atmosfery to zapraszamy Cię właśnie do nas.

Zaufaj naszemu długoletniemu doświadczeniu,

 a na pewno nie pożałujesz!

 
 
statystyka