Informacje o lokalizacji Gabinetu

 

Schowaj | Rozwiń

Kilka słów o Gabinecie

Gabinet mieści się niedaleko centrum. Jest do niego dogodny dojazd wieloma środkami lokomocji. Wewnątrz znajdują się trzy pokoje do masażu i łazienka do dyspozycji klientów. W każdym z nich znajduje się profesjonalne łóżko do masażu.

Specjalny nastrój, pogłębiający relaks, prócz wystroju pokoju tworzą oliwki, olejki aromatyczne oraz świece i kadzidła.

Każdy masaż odbywa się na jednorazowych prześcieradłach, a po zabiegu na każdego klienta czeka świeży, czysty ręcznik oraz elegancki szlafrok. W gabinecie jest bardzo czysto, panuje miła i ciepła atmosfera. Masaże wykonuje się przy odpowiednio dobranej muzyce relaksacyjnej.

Gwarancję pełnej dyskrecji daje osobne wejście do budynku, oraz system rejestracji na godziny.

 

Lokalizacja Gabinetu

Gabinet mieści się na os. Złotego Wieku 91/5, przy pętli autobusowej na Mistrzejowicach, ponad Multikinem i Parkiem Wodnym.

Numer 91 znajduje się bezpośrednio na pętli autobusowej. Budynek jest bardzo łatwy do zlokalizowania - posiada kremową elewację oraz reklamy: Euro-Inwest, Symilo, Kancelarii Doradców Biznesowych i Prawnych oraz oczywiście naszego Gabinetu.

W najbliższym sąsiedztwie znajduje się duża ilość miejsc do parkowania, co umożliwia komfortowe i bezpieczne pozostawienie samochodu na czas korzystania z masażu lub zabiegu.

Mamy nadzieję, że nasza lokalizacja, jak i wysoki standard lokalu przypadną Państwu do gustu

Dojazd

Dla lepszego zobrazowania naszej lokalizacji oraz możliwych dróg dojazdu zamieszczamy link z lokalizacją oznaczona w serwisie Googlemaps:

 Informacja dla posiadaczy systemów nawigacji GPS:

Znaczna część map nie posiada naniesionych budynków o numerach od 90 do 93 na os. Złotego Wieku. W związku z powyższym, punkt docelowy należy ustawić na budynek nr 89, a następnie kierować się bezpośrednio na pętlę autobusową. Pętla autobusowa znajduje się na przeciwko pętli tramwajowej przy ul. Księdza Jancarza.

Dojazd środkami komunikacji miejskiej:

- autobusy 123, 139, 178, 182, 482;

- tramwaje 9, 14, 16.

 

 

Dokładne informacje na lokalizacji, sposobów dojazdu oraz wolnych terminach zabiegowych udzielamy telefonicznie w godzinach pracy gabinetu.

Zapraszamy do skorzystania z naszych numerów telefonicznych zamieszczonych w dziale KONTAKT 

 

 
 
statystyka