O naszych Gabinetach

Schowaj | Rozwiń

Gabinet na os. Złotego Wieku

Gabinet Masażu i Urody zlokalizowany jest w XV dzielnicy Krakowa - Mistrzejowicach, na os. Złotego Wieku.

Gabinet mieści się w nowym, dwupiętrowym budynku, znajdującym się bezpośrednio przy pętli autobusowej.

Atutami wybranej lokalizacji jest dogodny dojazd z dowolnego miejsca Krakowa, duża liczba miejsc do parkowania oraz dogodne dojście do Gabinetu.

Oto jak wyglądają nasze pokoje, pozostające do Państwa dyspozycji:

Standard pokojów zabiegowych

Gabinet dysponuje łącznie trzema stanowiskami zabiegowymi, umiejscowionymi w odrębnych pomieszczeniach. Wystrój oraz wyposażenie pokoi zabiegowych umożliwia wykonywanie w nich wszystkich, oferowanych zabiegów.

Nastrój panujący w pokojach umożliwia skorzystanie z dowolnej pozycji naszej oferty w komfortowych warunkach sprzyjających relaksowi nawet podczas zabiegów stricte leczniczych.

Wyposażenie i wystrój pokoi umożliwia również chwilę relaksu z filiżanką kawy czy herbaty w ręku.

Masaże wykonywane są na profesjonalnych łóżkach do masażu lub specjalnych matach, wytwarzanych przez renomowanego producenta.

Wszystkie zabiegi wykonywane są na wysokogatunkowych, jednorazowych podkładach medycznych. Używane oliwki do masażu oraz kosmetyki posiadają wszelkie, wymagane atesty.

W połączeniu z kwalifikacjami i doświadczeniem naszych specjalistów gwarantują one w pełni profesjonalną obsługę, maksymalizującą korzyści płynące z zabiegu.

Pozostałe wyposażenie

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy również przestronną, czystą i dobrze wyposażoną łazienkę.

Umożliwia ona dokonanie czynności higienicznych przed i po wykonanym zabiegu.

Ponadto każdy klient otrzymuje do swojej dyspozycji czysty ręcznik kąpielowy, jednorazowe klapki oraz zestaw środków czystości

 
 
statystyka