Historia Gabinetu Masażu i Urody w Krakowie

Historia naszego przedsiębiorstwa zaczyna się w 1997 roku od powołania do życia FHU "ALMI" - Gabinetu Masażu i Bioenergoterapii.

W latach 1997 - 2003 ALMI wielokrotnie uczestniczyło w licznych targach i imprezach poświęconych zagadnieniom medycyny naturalnej na terenie całego kraju.

Oferta ALMI obejmowała przede wszystkim zabiegi bioenergoterapeutyczne, masaż leczniczy oraz kursy samoleczenia.

Od początku istnienia przedsiębiorstwa oferta usług była dopasowywana do aktualnych potrzeb naszych Klientów. Ciągłe podnoszenie kwalifikacji naszych specjalistów, elastyczność i odpowiednie dopasowywanie się do potrzeb rynku zaowocowały wydzieleniem w 2003 roku nowego podmiotu, którego oferta obejmowała szeroki wachlarz zabiegów masażu różnego typu. Nowy podmiot otrzymał nazwę "Gabinet Masażu i Urody", pod którą istnieje do dnia dzisiejszego.

Okres od 2003 do 2007 roku poświęcony został na kreację pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa w oczach klientów, poprzez nieustanne rozszerzanie oferty świadczonych zabiegów, podnoszenie kwalifikacji naszych specjalistów, jak również i podnoszenie standardu obsługi naszych Klientów.

Efektem nieustannej, ciężkiej pracy całego personelu przedsiębiorstwa było wykreowanie marki znanej nie tylko na rynku lokalnym. Szeroka oferta usług oraz wysoki poziom obsługi naszych Gości umożliwił nam pozyskanie klientów z obszaru całej Polski.

Powyższe sukcesy w żadnym wypadku nie wstrzymały dalszych prac rozwojowych. Wręcz przeciwnie, dzięki naszym Klientom marka naszego Gabinetu jest znana w całym kraju, więc dla nich nadal się rozwijamy.

Odpowiadając na zapotrzebiowanie rynku w zakresie profesjonalnych zabiegów masażu, w listopadzie 2011 r. uruchomiliśmy drugi w Krakowie salon masażu działający pod szyldem "Gabinetu Masażu i Urody", zlokalizowany przy ul. Nowosądeckiej.

Pragniemy również w tym miejscu złożyć podziękowania naszym pracownikom oraz naszym Klientom, dzięki którym możemy funkcjonować i nadal się rozwijać.

Mamy nadzieję, że podejmowane przez nas działania w celu ciągłego podnoszenia jakości oferowanych usług przypadną Państwu do gustu.

Gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Z poważaniem

Dyrektor Gabinetu Masażu i Urody

Anna Migas

 
 
statystyka